Od czego się zaczęło, czyli czego Borowiec nie wie o seksie

Był początek kwietnia, za oknem widać było już wiosnę. Niechętnie wybrałam numer telefonu. Poproszono mnie, bym zadzwoniła do Beaty Wróbel, ginekolog i seksuolog. – Jest niesamowita, nie ma drugiej takiej w tej części Europy. Mówi tak o seksie, że nie uwierzysz – usłyszałam.

Nie uwierzyłam, bo o seksie mówią wszyscy i wciąż to samo. Nie ma magazynu  bez artykułu o tym, jak ulepszyć swoje życie seksualne. Sama zamówiłam wiele takich teksów do „Wysokich Obcasów Extra” i za każdym razem, gdy ktoś mnie pytał, czemu to dajemy,  mówiłam: „Nie wiem, przecież wszystko już wiadomo na ten temat”.

Nuda w sypialni? Zróbcie to na plaży. O infekcji, którą dostaniesz potem, nikt nie pisze.

Zdradził cię? Poderwij kogoś na egzotycznych wakacjach. Niech puszczą hamulce. Tak puszczą, że w połowie “zabawy” zaczynasz płakać egzotycznemu kochankowi w ramię, bo nie wiesz, dlaczego mąż odszedł do innej. Widziałaś ją, taka zaokrąglona i źle się ubiera. A on przecież nie lubi cellulitu. Nie wiesz jak to przetłumaczyć kochankowi, więc tylko płaczesz. Tak mocno, że nie słyszysz jak zamyka za sobą drzwi z hukiem.

Powiedziałam to Beacie prawie na jednym wydechu, i zapadła cisza. A potem usłyszałam: 

„Po pierwsze – oddychaj. Oddech ćwiczy mięśnie dna miednicy.

Po drugie – Aneta, przyjmuję kilkanaście osób dziennie, więc mogę ci powiedzieć, że ludzie nic nie wiedzą o seksie. Ty też”

Miała rację. Tamtej wiosny ze zdumieniem odkryłam, że większość rzeczy, które wiemy o seksie, to kłamstwa.

Wiosna zmieniła się w lato i jesień, minęła zima, a my wciąż rozmawiamy. Zwykle mamy chwilę, tuż przed poranną kawą, więc nie ma czasu na kici kici. 5 minut, i nie więcej. Dość, by dobrze zacząć dzień. Czemu dziecku lepiej mówić, że ma penisa a nie siusiaka? Czy seks oralny naprawdę jest taki ważny dla mężczyzn? Łechtaczkowy, pochwowy czy trzeciej bramy – jaki orgazm jest najlepszy? On zdradził – jak żyć bez niego? Jak żyć z nim? 5 minut. I wiecie co? Zwykle to wystarczy.

PS

Seks to także świetny sposób, by dobrze zacząć dzień. Nie polecamy jednak takiego 5-minutowego, bo seks na sucho to kłopoty. O tym też kiedyś napiszemy. Teraz czas na kawę. Pa!

Leave a Reply

Your email address will not be published.